Popis produktů
Řada PF300 je snímač hydraulického tlaku. Přijímá nejnovější technologii naprašovaného filmu a nabízí vysokou přesnost a účinnou ochranu i v náročných pracovních podmínkách. Řeší následující problémy, které jsou nejčastějšími problémy v hydraulických systémech, včetně kavitace, kapalinového rázu, vysokého špičkového tlaku, kolísání výkonu a vibrací.
Jako základní zařízení používaná v hydraulických systémech k přesnému měření a monitorování tlaku kapalin hrají tyto senzory klíčovou roli v různých průmyslových aplikacích, včetně automobilového průmyslu, letectví, výroby a stavebnictví. Převedením hydraulického tlaku na elektrický signál poskytují snímače hydraulického tlaku data o výkonu a integritě systému v reálném čase.
Hydraulické tlakové senzory, známé pro svou vysokou přesnost a spolehlivost, zajišťují optimální provoz a bezpečnost v hydraulických systémech. Jsou navrženy tak, aby vydržely drsné provozní podmínky, včetně vysokého tlaku, kolísání teplot a vystavení korozivním kapalinám. Díky své robustní konstrukci a pokročilé technologii nabízejí snímače hydraulického tlaku dlouhodobou stabilitu a přesné možnosti měření.
Řada PF300 je nepostradatelným nástrojem pro programy preventivní údržby, umožňující včasnou detekci problémů, jako jsou netěsnosti, ucpání nebo kolísání tlaku. Monitorováním úrovní hydraulického tlaku zabraňují poruchám zařízení a zkracují prostoje.
Vlastnosti produktu
- Teplotně kompenzované úrovně přesnosti 0,25%FS, 0,5%FS a 1%FS v širokém teplotním rozsahu od -40 do 105 stupňů, zajišťují spolehlivou a přesná měření v různých pracovních podmínkách.
-
Integrovaný tlumič pulsů vykazuje výjimečnou odolnost vůči kavitaci a kapalinovým rázům v hydraulických systémech, čímž zvyšuje celkový výkon a životnost.
-
Pokročilá ochrana obvodů pomocí fóliových materiálů odolných vůči tlaku, spolehlivý provoz v náročných prostředích
-
Bezolejová a celosvařovaná konstrukce z nerezové oceli eliminuje tepelnou nestabilitu a rizika úniku a poskytuje trvanlivé a ekologické řešení.
-
Dlouhodobá stabilita lepší než ±0,1 % FS/rok, nabízí konzistentní a spolehlivý výkon po dlouhou dobu.


Specifikace produktu
|
Rozsah měření (MPa) |
1-10 |
16-40 |
60 |
70-100 |
|
Přetěžovací tlak |
300% |
300% |
250% |
200% |
|
Trhací tlak |
4000% |
1000 % a menší nebo rovno 400 MPa |
Menší nebo rovno 400 MPa |
|
|
Přesnost |
±0.25%F.S,±0.5%F.S ,±1%F.S |
|||
|
Dlouhodobá stabilita |
±0.2 %FS/rok |
|||
|
Výstup |
{{0}}mA,0.5-4.5V,0.5-4.5V(poměrové),0-10V |
|||
|
Zdroj napájení |
8-32VDC |
|||
|
Doba odezvy |
Menší nebo rovno 1 ms |
|||
|
Citlivý materiál součástí |
17-4PH |
|||
|
IP hodnocení |
Krytí IP67 |
|||
|
Střední teplotní rozsah |
{{0}}~+80 stupeň (0,25%FS),-40~+105 stupeň (0,5%FS,1%FS) |
|||
rozměry produktu

Populární Tagy: snímač hydraulického tlaku, výrobci, dodavatelé snímačů hydraulického tlaku v Číně
Vlastnosti produktu
- Teplotně kompenzované úrovně přesnosti 0,25%FS, 0,5%FS a 1%FS v širokém teplotním rozsahu od -40 do 105 stupňů, zajišťují spolehlivou a přesná měření v různých pracovních podmínkách.
- Integrovaný tlumič pulsů vykazuje výjimečnou odolnost vůči kavitaci a kapalinovým rázům v hydraulických systémech, čímž zvyšuje celkový výkon a životnost.
- Pokročilá ochrana obvodů pomocí fóliových materiálů odolných vůči tlaku, spolehlivý provoz v náročných prostředích
- Bezolejová a celosvařovaná konstrukce z nerezové oceli eliminuje tepelnou nestabilitu a rizika úniku a poskytuje trvanlivé a ekologické řešení.
- Dlouhodobá stabilita lepší než ±0,1 % FS/rok, nabízí konzistentní a spolehlivý výkon po dlouhou dobu.


rozměry produktu

Specifikace produktu
|
Rozsah měření (MPa) |
1-10 |
16-40 |
60 |
70-100 |
|
Přetěžovací tlak |
300% |
300% |
250% |
200% |
|
Trhací tlak |
4000% |
1000 % a menší nebo rovno 400 MPa |
Menší nebo rovno 400 MPa |
|
|
Přesnost |
±0.25%F.S,±0.5%F.S ,±1%F.S |
|||
|
Dlouhodobá stabilita |
±0.2 %FS/rok |
|||
|
Výstup |
{{0}}mA,0.5-4.5V,0.5-4.5V(poměrové),0-10V |
|||
|
Zdroj napájení |
8-32VDC |
|||
|
Doba odezvy |
Menší nebo rovno 1 ms |
|||
|
Citlivý materiál součástí |
17-4PH |
|||
|
IP hodnocení |
Krytí IP67 |
|||
|
Střední teplotní rozsah |
{{0}}~+80 stupeň (0,25%FS),-40~+105 stupeň (0,5%FS,1%FS) |
|||




